motoger

Sonda lambda Renault Modus FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL

Sprzedawcy części do Renault Modus:

auto części zamienne
giełda części
części używane amerykańskie
auto części gliwice
auto czesci zamienne
moto2.pl
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto szrot
giełda części śląsk
auto części poznań
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
moto2
auto części
części używane opel
gielda czesci
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań

Cena Sonda lambda Renault Modus Cena

Używane części do Renault Modus i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Sonda lambda. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ wydechowy. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-07 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Sonda lambda do Renault Modus FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Sonda lambda Renault Modus FL 2.0 2008 cabrio. Tanio Sonda lambda Renault Modus FL 2.0 2008 cabrio. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2011. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Renault. Ten model Modus pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów sonda lambda . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Renault Modus wersja FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Renault Modus. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ludzie mówią, że Renault Modus to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Renault Modus bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Renault Modus. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie sonda lambda do Modus. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma sonda lambda. Poszukałem sonda lambda na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie sonda lambda na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Renault Modus. Gdzie ja znajdę takie tanie sonda lambda. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Renault Modus. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu sonda lambda w Renault Modus. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć sonda lambda do Renault Modus. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić sonda lambda. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele sonda lambda. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Renault Modus na części.  


KONTAKT

tanio Sonda lambda Renault Modus FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Sonda lambda Renault Modus FL
Sonda lambda Renault Modus FL Sonda lambda Renault Modus FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl